ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oddział Siedlce  »  Kadra dydaktyczna

Kadra dydaktyczna
Oddział Siedlce

 

Beata Adefemi

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Od 10 lat uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych, zarażając swoich uczniów pasją do języka.  W swoją pracę wkłada całe swoje serce i kocha to co robi. 

W wolnych chwilach uwielbia podróżować. Ulubiona książka to "The biggest secret" David'a Icke'a. Ulubiony film to "The black rain".

 Agata Hryciuk

Absolwentka Instytutu Lingwistyki Stosowanej Filologii Wschodniosłowiańskiej Uniwersytetu Warszawskiego o specjalności tłumaczeniowej. Siemioletnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela.

Lubi literaturę detektywistyczną, popularnonaukową, filmy science - fiction oraz muzykę klasyczną. Śpiewa w chórze Miasta Siedlce w sekcji sopranów. Śpiewająco podchodzi do życia i swojej pracy :)

 

Radosław Konopka

Magister filologii angielskiej na UMCS w Lublinie. Od 10 lat uczy w szkole średniej przygotowując młodzież do egzaminów maturalnych!
Jest fanem produktów firmy Blizzard, muzyki progresywnej i ksiażek oraz filmów sci-fi. W wolnych chwilach zajmuje się wychowywaniem córeczki i sprawdzaniem klasówek, niekoniecnie w tej kolejności :).
 

 

Tomasz Oskroba

Ukończył Uniwersytet Warszawski Wydział Filologii Angielskiej tytuł Licencjat. Posiada 2 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.

Jest osobą otwartą na nowych ludzi i nowe wyzwania. Dużą radość sprawia mu nauczanie małych dzieci, które z kolei uwielbiają uczęszczać na jego zajęcia. Ulubiona książka to "Gesty", a ulubiony film "Les Mirables". 

 

 

Marta Wojtkowska

Absolwentka Akademii Podlaskiej na kierunku Filologia angielska z językiem rosyjskim o specjalności
nauczycielskiej - studia licencjackie. Magister Społecznej Akademi Nauk w Warszawie ze specjalnością business english. Uczy od 4 lat. 

W wolnych chwilach kiedy nie uczy - spaceruje z psem. Interesuje się angielską fonetyką.

 

 

Dorota Alaba

Ukończyła Filologię Angielską na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, studiowała także na Wileńskim Uniwersytecie Pedagogicznym w ramach programu ERASMUS+.

Rozpoczęła właśnie 3 rok pracy w zawodzie nauczyciela języka angielskiego. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży.

Interesuję się literaturą fantastyczną współczesnych twórców, takich jak Garth Nix, Cassandra Clare czy Suzanne Collins. 

Katarzyna Kiejrys

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji kultura i historia Stanów Zjednoczonych.

W zawodzie nauczyciela pracuje już od 9 lat i specjalizuje się w indywidualizacji nauczania oraz diagnozowaniu i eliminacji typowych trudności napotykanych w czasie nauki języka angielskiego.

Entuzjastka treningów siłowych oraz tematyki związanej ze stereotypowością współczesnego wizerunku Stanów Zjednoczonych.
 

Marzena Nasiłowska

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Przyrodniczo - Humanistycznym w Siedlcach ( Licencjat). Kontynuuje studia na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku filologia angielska.

Ukończyła kurs języka migowego. Interesuje się zdrowym stylem życia. Gdyby nie zamiłowanie do nauczania języka angielskiego na pewno moglibyśmy oglądać ją dzisiaj w NBA :)

 

Kamila Lipińska

Absolwentka filologii romańskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Nauczyciel języka francuskiego i hiszpańskiego. Posiada 3 letnie doświadczenie w nauczaniu.

Jest osobą otwartą i ciekawą świata. Interesuję się historią, muzyką i raklamą. Uwielbia język hiszpański bo jak sama mówi: jest to język pełen ekspresji i można w nim wyrazić każde uczucie.

 

Kamila Ługowska

Magister Filologii Romańskiej o specjalności nauczycielskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Nauczyciel języka francuskiego i włoskiego.

Interesuje się modą, filmem ale przede wszystkim kocha kuchnie fransuką i włoską! Włoskie makarony, sery, kawa i desery są nieodłącznym elementem jej menu.

 

Magdalena Pietruszka

Magister Filologii Germańskiej Uniwersytetu Warszawskiego - Instytut Lingwistyki Stosowanej, specjalność: nauczycielsko - tłumaczeniowa.

Posiada pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego.

 

 

 

 

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone