ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oddział Radzyń Podlaski  »  Aktualności

Aktualności
Oddział Radzyń Podlaski

MIKOŁAJKI 2016

Data dodania: 24 stycznia 2017

Dzień Otwarty w EUROSCHOOL 10/09/2016

Data dodania: 24 stycznia 2017

Karaoke czyli zakończenie roku 2015/2016

Data dodania: 24 stycznia 2017

karaoke czyli zakończenia roku szkolnego w Euroschool. Wszystkim życzymy miłego odpoczynku. Czekamy na pocztówki z wakacji i do zobaczenia we wrześniu!!!

EuroMastechef 2016

Data dodania: 24 stycznia 2017

19 maja w naszej szkole był wyjątkowym dniem. Nasi uczniowie i pracownicy rywalizowali o zaszczytny Tytuł "Euro Masterchefa 2016" oraz "Złoty Wałek". Atmosfera świetna, jedzenie przepyszne i oczywiście nagrody....

123

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone