ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Kadra dydaktyczna
Oddział Radzyń Podlaski

Magdalena Cisak- lektorka jezyka niemieckiego i angielskiego

Absolwentka filologii germańskiej Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Absolwentka filologii angielskiej w Wyższej Szkole Społeczno- Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na KULu.  Od 2009 roku nauczyciel języka niemieckiego w Liceum Ogólnokształcącym w Komarówce Podlaskiej. Ze SJO Euroschool związana od 2012 roku. Prywatnie szczęśliwa żona :) Główne zainteresowania to literatura.

Anna Furman- Jędrys- Dyrektor radzyńskiego oddziału Szkoły Języków Obcych Euroschool; lektorka języka hiszpańskiego

Wprawdzie z rozsądku jest informatykiem, ale serce wybrało zawód związany z krajem, gdzie zarówno klimat, jak i ludzie są pełni niezwykłego ciepła. Miała wspaniałą okazję mieszkać i studiować przez rok w Saragossie, dzięki czemu nauczyła się melodyjnego seplenienia języka kastylijskiego (zwanego popularnie hiszpańskim). Po powrocie postanowiła swoją pasję dzielić z innymi i tak została nauczycielką języka hiszpańskiego. Przez rok zdobywała doświadczenie w Gimnazjum Śródziemnomorskim, a od roku 2012 wykorzystuje je intensywnie w Euroschool. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki maluchów. Lubi śpiewać ;)

 

 

Krzysztof Lampart- lektor języka angielskiego

Absolwent filologii angielskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej. Od 2014 roku nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Lisiowólce. Ze SJO Euroschool współpracuje od 2011 roku. Zainteresowania: fotografia, grafika komputerowa, gra na perkusji. Prywatnie szczęśliwy mąż i tatuś Dominiki.

 

Monika Ładna- lektorka języka angielskiego i rosyjskiego

Skończyła studia filologiczne o specjalności rusycystyka i język angielski na Uniwersytecie Przyrodniczo- Humanistycznym w Siedlcach. Pracuje głównie z dziećmi. Począwszy od stycznia 2012 roku pracuje jako lektor języka angielskiego w przedszkolach. Z SJO Euroschool współpracuje od 2015 roku.  Od 2016 roku nauczyciel języka angielskiego w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Chomejowej. Bardzo lubi dzieci- pod warunkiem, że są grzeczne :D

Paweł Hapka- lektor języka angielskiego

Absolwent filologii polskiej na UMCS w Lublinie oraz kulturoznawstwa i filmoznawstwa na UJ w Krakowie. W chwili obecnej student IV roku filologii angielskiej na UPH w Siedlcach. Nauczał w szkołach podstawowych w Żabikowie, Branicy, Sobolach. Wolny czas wypełniają mu kino, literatura i muzyka.

 

Beata Chodacka- lektor języka angielskiego

Z zawodu co prawda technik dentystyczny, ale z zamiłowania od 2011 roku nauczyciel języka angielskiego. Z Euroschool współpracuje od 2016 roku. Zainteresowania: podróże, poznawanie kultur innych krajów, narciarstwo, literatura anglojęzyczna. Prywatnie żona, mama dwójki nie małych już dzieci.

Wioleta Cybula- lektor języka angielskiego

Absolwentka studiów pierwszego stopnia filologii angielskiej na Uniwesytecie Marii Curie- Skłodowskiej. Obecnie studentka anglistyki na studiach drugiego stopnia o specjalności nauczycielskiej również na UMCS. Z SJO Euroschool współpracuje od 2016 roku. Zafascynowana językiem angielskim od najmłodszych lat, w wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy i czytać książki, a zwłaszcza literaturę anglojęzyczną.
 

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone