ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oddział Łowicz  »  Aktualności

Aktualności
Oddział Łowicz

Dziękujemy wszystkim lektorom (lektorkom:))

Data dodania: 24 lipca 2015

Dziękujemy wszystkim lektorom (lektorkom:)) za ogrom pracy, cierpliwość, wyrozumiałość, serce i pasję nauczania!
Dziękujemy naszej Pani z sekretariatu za całą organizację, jej życzliwość i uśmiech. Całemu zespołowi życzymy wspaniałych wakacji, odpoczynku oraz niezapomnianych wrażeń!
  SJO EUROSCHOOL Grupa Łowicz  

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym słuchaczom za wspólnie spędzony kolejny rok nauki!

Data dodania: 24 lipca 2015

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym słuchaczom za wspólnie spędzony kolejny rok nauki! Dziękujemy, że nam zaufaliście i dziękujemy za wszystkie miłe słowa uznania dla nas i naszych lektorów! Życzymy Wam dalszych sukcesów w nauce języków obcych i życzymy słonecznych, pełnych przygód i wrażeń wakacji! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym. Enjoy your holiday!
SJO Euroschool Grupa Łowicz

Podziękowanie dla Euroschool Łowicz

Data dodania: 24 lipca 2015

Podziękowanie dla Euroschool Łowicz. My również dziękujemy! Była nam bardzo miło, że mogliśmy pomóc w tak fajnym przedsięwzięciu:)
Gratulujemy zwycięzcom!

Akcja Rezerwacja!

Data dodania: 24 lipca 2015

Akcja Rezerwacja! Zapraszamy serdecznie!

12345678

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone