ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oferta dydaktyczna  »  Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

 

W naszej ofercie posiadamy również zajęcia indywidualne i korepetycje. Program zajęć ustalany jest w oparciu o potrzeby każdego słuchacza, poziom jego zaawansowania i wiek. Harmonogram spotkań ustalany jest indywidualnie.


Korepetycje są doskonałym rozwiązaniem dla dzieci i młodzieży, którzy chcą nadrobić ewentualne zaległości czy też przygotować się do międzyszkolnych konkursów i olimpiad językowych, certyfikatów językowych.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które w zajęciach 1:1 czują się pewniej i bezpieczniej niż w grupie.

To też alternatywa dla osób zapracowanych, które nie mają możliwości ustalenia sztywnego grafiku z całą grupą, a dzięki zajęciom indywidualnym mogą elastycznie dopasować harmonogram zajęć do swoich potrzeb. 


 

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone