ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oferta dydaktyczna  »  Konwersacje

Konwersacje

 

Konwersacje prowadzone są jako zajęcia indywidualne lub grupowe, przez lektora polskiego lub Native Speaker'a (język angielski).

Głównym celem konwersacji jest przełamanie bariery językowej oraz ćwiczenie umiejętności swobodnego i płynnego komunikowania się w języku obcym.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o materiały dydaktyczne, materiały autentyczne, scenki sytuacyjne, które są punktem wyjścia do rozmów i dyskusji. Na życzenie grupy kursy mogą odbywać się w oparciu o konkretny podręcznik ukierunkowany np. na tematykę biznesową, medyczną (itp.) Również uczniowie mogą zgłaszać swoje propozycje tematów, zagadnień, na podstawie, których lektor opracowuje program nauczania i przebieg zajęć.

Słuchacze systematyzują i rozszerzają poznany wcześniej materiał leksykalny i gramatyczny, wzbogacają słownictwo i w oparciu o tą wiedzę doskonalą umiejętność swobodnej komunikacji.

Mówimy, rozmawiamy, konwersujemy, dyskutujemy, gadamy, wypowiadamy się, wyrażamy swoje opinie, rozprawiamy, opowiadamy, omawiamy, gawędzimy ... a to wszystko w języku obcym, przyjemnym otoczeniu i miłej atmosferze :)

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone