ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oferta dydaktyczna  »  CENY I PROMOCJE

CENY I PROMOCJE

Szczegółowe cenniki dostępne są w sekretariacie każdego oddziału szkoły. Do cen standardowych naszym kursantom oferujemy:

1. DRUGI JĘZYK GRATIS                                                    
Do wyboru oferujemy języki: niemiecki, francuski, rosyjski, włoski i francuski. Kursy drugiego jezyka odbywają się zawsze w piątki i są prowadzone na poziomie podstawowym. To idealna okazja, by zarazić się pasją do innego języka niż język angielski. 

 

2. RABAT FRIENDS 200zł

Rabat przyznawany jest za polecenie naszej szkoły drugiej osobie. W przypadku gdy nasz słuchacz poleci naszą szkołę osobie, która nie jest naszym słuchaczem obie osoby otrzymują po 100zł rabatu. Rabat obowiązuje również przy jednoczesnym zapisie dwóch nowych osób (obie osoby otrzymują po 100zł).

Uwaga! Rabat Friends się sumuje! Za każdą kolejną polecona osobę otrzymasz kolejne 100zł! 

 

3. Podręczniki GRATIS lub 50% rabatu na podręczniki

Podręczniki GRATIS otrzymasz dokonując wpłaty jednorazowej za grupowy kurs języka 

50% rabatu na podręczniki przydzielamy w przypadku wybrania opcji płatności w 2 lub 3 ratach.

Obie promocje dotyczą zakupu całego rocznego kursu.

4. Rabat rodzinny, rabat studencki, za kontynuację - 3%

 

5. Atualne rabaty dostępne są w sekretariacie szkoły.

 

6. Aktualne promocje znajdziecie na naszym profilu www.facebook.com/euroschool.siedlce 

 

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone