ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oferta dydaktyczna  »  SKYPE - kursy on line

SKYPE - kursy on line

Prowadzimy kursy on - line z wykorzystaniem aplikacji SKYPE. 
Kursy prowadzone są przez naszych "stacjonarnych" nauczycieli.
 

To doskonała alternatywa dla osób z dużą ilością obowiązków, nie mających czasu na regularną naukę, w sztywno ustalonych terminach: nauka on line może odbywać się według bardziej elastycznego grafiku.

Dodatkowo dużym plusem jest oszczędność czasu na dojazdy przez osoby zapracowane czy mieszkające poza miastem.

Dzięki nauce on line osoby wyjeżdzające często w delegację będzie nie będą tracić godzin co zapewni im wykorzystanie całej puli godzin w 100%.

Czym jest SKYPE? To aplikacja - darmowa i bardzo łatwa w obsłudze, wymagająca jedynie połączenia z internetem, dzięki której prowadzimy WIDEOROZMOWY. Zainstalujesz ją na komuterze, a nawet tablecie czy telefonie.

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone