ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oferta dydaktyczna  »  Kursy dla dzieci

Kursy dla dzieci


Języka obcego uczymy się w tej samej kolejności co języka ojczystego – dlatego najskuteczniej jest zacząć właśnie od jak najmłodszy lat!

Najmłodsze dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny: podczas zabawy, śpiewania piosenek, wykonywania wspólnie z lektorem różnych czynności, oglądania i kolorowania obrazków, zabaw również ruchowych. Nauka przebiega szybko i skutecznie, a co najważniejsze w miłej, radosnej atmosferze!
 

Już po pierwszych kilku zajęciach dzieci będą rozumieć co mówi do nich lektor, bo zajęcia prowadzimy w języku obcym. Nauczą się prawidłowego brzmienia słów, poszczególnych głosek, akcentu. W tak młodym wieku przyswojenie fonetyki  będzie dla nich równie łatwe jak w przypadku języka ojczystego.

Piosenki i rymowanki w języku angielskim, z użyciem gestykulacji stymulują dziecko i pomagają zapamiętywać nowe słowa. Podczas wspólnej nauki i zabawy dzieci zapamiętają szybko i bez wysiłku nowe słówka i wyrażenia.

Kolejno pracując nad sprawnością mówienia dzieci będą uczyły się powoli budować własne odpowiedzi. A dzięki zachowaniu odpowiedniej kolejności nauczania opanowanie pozostałych aspektów czyli: pisania i czytania przyjdzie im później o wiele łatwiej.

Chociaż na zajęciach dla najmłodszych dzieci realizowany jest bardzo konkretny i obszerny zasób materiału - jednak wiedza przekazywana jest w lekkiej i przystępnej formie, na zasadzie zabawy. Nauka jest dla nich przyjemnością, a dzieci nawet nie wiedzą że się przy okazji uczą właśnie języka obcego. Dzieci bawią się, uczestniczą w przygotowanych grach, śpiewają piosenki, uczą się zabawnych tradycyjnych angielskich wierszyków i rymowanek.

Ucząc dzieci języka zarażamy je pasją do poznawania świata, kultury i obyczajów Państw, których języka dzieci się uczą. Wśród naszych absolwentów znajdziecie też wielu kolejnych nauczycieli języka angielskiego, którzy zarazili się pasją do nauczania właśnie w naszej szkole.

Rozumiemy, że dzieci mają wiele innych obowiązków i nauki, więc staramy się by jak najwięcej skorzystały z zajęć. Ale zadajemy również pracę domową ( w odpowiedniej ilości dobrenej do danej grupy wiekowej) ponieważ wiemy, jak duży ma ona wpływ na proces nauki języka obcego. 

W przypadku starszych dzieci kursy kończą się egzaminem końcowym, a każde dziecko otrzymuje Zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Rodzice mają dostęp do E- DZIENNIKA, w którym znajduje się zakres zajęć, wykaz słówek oraz zadana praca domowa, jak również obecności i oceny.

Na zajęciach, oprócz podręczników i płyt lektorzy wykorzystują:

- tablice interaktywne z oprogramowaniem

- pacynki dobrane do tematu zajęć

- mini-historyjki w języku obcym

- kolorowe plansze i karty obrazkowe

- plakaty i kolorowanki

- muzykę:  piosenki i rymowanki

- mini-inscenizacje

- gry planszowe

- krótkie przedstawienia

- zabawy na powietrzu

- puzzle oraz wiele innych ciekawych materiałów i pomocy dydaktycznych!

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone