ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oferta dydaktyczna  »  Kursy dla młodzieży

Kursy dla młodzieży

To kursy dla tych, którzy chcą nadrobić zaległości i usystematyzować wiedzę, jak również dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe na poziomie wyższym niż program szkoły państwowej i rozwijać swoją pasję do języków obcych.

Kursy przygotowują Was do zdawania przyszłych egzaminów kolejno gimnazjalnego i maturalnego i są realizowane są od poziomu podstawowego do certyfikatowego (egzaminów FCE i CAE). 

Kursy prowadzone są w jezyku obcym z naciskiem na konwersację w języku obcym. Tematyka zajęć dobierana jest do poziomu zaawansowania słuchaczy, jak również pod kątem zainteresowań i oczekiwań grupy.

Wzmacniamy Waszą motywację do nauki i uczęszczania na zajęciach. W programie kursu znajdują się konwersacje z Native Speaker’em, zapewniające kontakt z żywym językiem oraz panel z Historii i Kultury Krajów Anglojęzycznych oraz Current Affairs, dzięki którym uczniowie bliżej poznają realia państw, których języka się uczą.

Zajęcia prowadzone są przy pomocy tablicy interaktywnej, dzięki którym zwiększa się efektywność przyswajania nowej wiedzy. Do dyspozycji słuchaczy jest też biblioteka oraz medioteka!

 

Istnieje możliwość zorgaznizowania ZAMKNIĘTEJ GRUPY
dla kilku osób znajomych z tej samej klasy.

 

 

Każdy słuchacz otrzymuje w naszej szkole dostęp do E_DZIENNIKA, w którym sprawdzi na bieżąco (lub w razie nieobecności) temat i zakres zajęć, pracę domową jak również informację o zbliżającym się sprawdzianie.

Tak, sprawdzamy postępy w nauce za pomocą sprawdzianów, prac domowych itd. by jeszcze lepiej dobierać dla Was metody, techniki nauczania tak, by jak najszybciej było widać efekty nasz. Realizujemy też ciekawe projekty językowe i kulturowe, gry językowe by ćwiczyć w praktyce nabyte umiejętności.

W całej szkole jest internet Wi-Fi.  Zapewniamy też poczekalnię z komputerami, z której młodzież ( zwłaszcza dojeżdzajaca) może korzystać w ciagu dnia (przed, ale i po zajęciach).

 

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone