ZOBACZ NASZ FANPAGE NA FACEBOOKU LET'S PLAY ANAGRAM MAGIC

Jesteś tutaj: Strona główna  »  Oferta dydaktyczna  »  Egzamin maturalny

Egzamin maturalny

 

Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka obcego!

Uczniom klas maturalnych oferujemy kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym lub na poziomie rozszerzonym.

Oba kursy kończą się tuż przed maturami (nie trwają jak standardowe kursy do końca roku szkolnego).

Zajęcia prowadzone są  przez nauczycieli posiadających uprawnienia egzaminatorów maturalnych. Pracujemy na bazie repetytorium językowego. Kursy mają na celu usystematyzowanie wiedzy i nadrobienie ewentualnych zaległości.

Dzięki rozwiazywaniu zadań z egzaminów maturalnych z lat poprzednich, ich analizie, dzięki przeprowadzaniu próbnych ezgaminów maturalnych poczujesz się pewniej na pisemnym egzaminie maturalnym. Konwersacje pomogą  przełamać barierę językową i będą doskonałym ćwiczeniem przed egzaminem ustnym.

 

Egzamin maturalny z języka obcego krok po kroku:

Absolwent, przystępując do egzaminu maturalnego, zdaje obowiązkowo: w części ustnej: język obcy nowożytny - wybrany spośród języków: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego (egzamin bez określania poziomu) w części pisemnej: język obcy nowożytny, ten sam co w części ustnej, na poziomie podstawowym.

Absolwent może ponadto przystąpić w danym roku do egzaminu maturalnego z nie więcej niż sześciu przedmiotów dodatkowych:

w części ustnej: z języka obcego nowożytnego – jeżeli jest to inny język niż zadeklarowany jako przedmiot obowiązkowy – egzamin bez określania poziomu albo – jeżeli wybrany język był drugim językiem nauczania w szkole lub oddziale dwujęzycznym – na poziomie dwujęzycznym i z języka obcego nowożytnego – jeżeli jest to ten sam język, który zadeklarował jako przedmiot obowiązkowy– na poziomie dwujęzycznym, jeżeli wybrany język był drugim językiem nauczania w szkole lub oddziale dwujęzycznym,

 

w części pisemnej: z języka obcego nowożytnego – jeżeli jest to ten sam język, który zadeklarował jako przedmiot obowiązkowy –na poziomie rozszerzonym albo – jeżeli wybrany język był drugim językiem nauczania w szkole lub oddziale dwujęzycznym – na poziomie dwujęzycznym i z języka obcego nowożytnego – jeżeli jest to inny język niż zadeklarowany jako o bowiązkowy – na poziomie podstawowym alborozszerzonym albo jeżeli wybrany język był drugim językiem nauczania w szkole lub oddziale dwujęzycznym –na poziomie dwujęzycznym.

Egzamin maturalny z języka obcego nowożytnego jako przedmiotu obowiązkowego jest zdawany w części ustnej i w części pisemnej z tego samego języka. Egzamin maturalny z języka obcego nowożytnego jako przedmiotu dodatkowego może być zdawany w części ustnej albo w części pisemnej, albo w obu tych częściach.

 

Wszystkim naszym maturzystom życzymy połamania długopisów!

Szkoła Języków Obcych Euroschool Grupa to jedna z najbardziej popularnych i sprawdzonych szkół językowych w Siedlcach. Szkoła językowa EUROSCHOOL w Siedlcach działa od 1995r. - prowadzi: kurs języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego jak również kursy maturalne. (Kursy maturalne przeznaczone są dla tegorocznych klas maturalnych). W ofercie znajduje się również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz pozostałych języków. (Kursy gimnazjalne przeznaczone są dla uczniów 3 klas gimnazjum). Prowadzone są również kursy języka angielskiego dla dzieci, przygotowania do sprawdzianu szóstoklasisty, konkursów językowych, międzyszkolnych, wojewódzkich. Realizowane są kursy języka angielskiego dla młodzieży gimnazjalnej i szkół ponadgimanzjalnych oraz specjalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego dla osób dorosłych i studentów. Przygotowanie do międzynarodowych egzaminów i uzyskania certyfikatów z języka angielskiego np. FCE, CAE, TELC oraz innych międzynarodowych certyfikatów z języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i hiszpańskiego TELC. Prowadzone są również konwersacje z Native Speaker’em.

Współpraca    

© 1995 - 2013 Euroschool Grupa - Wszelkie prawa zastrzeżone